Update 1.18!
zobrazit více »

Status serveru

Server je: ONLINE
Zdraví serveru: 19.7 TPS
Verze hry: 1.18.1
Online hráčů: 0

Mapa světa

Update 1.18

S ohromnou radostí tímto všem našim hráčům oznamujeme, že jsme dnes dosáhli 100% integrace našich herních funkcí s Minecraft 1.18. Náš server je tímto připraven k velkému updatu, který bude spuštěn 15. prosince 2021 v 15:00.

Všichni hráči, kteří tak ještě neučinili a chtěli by si s sebou do nové verze vzít jeden Shulker Box s osobními věcmi, případně požádat o přesun rozestavěného sídla, mají tak posledních 6 dní k tomu, aby tak učinili.

Vzhledem k množství práce, úprav herních funkcí a množství možných problémů, které chceme minimalizovat a zařídit vše maximálně v klidu, bude kompletní update probíhat podle následujícího harmonogramu:

 • 15.12.2021 - Přechod serveru do režimu údržby s přístupem pouze pro A-Team.
 • 16.12.2021 - Rozšíření přístupu do hlavního Survival světa všem s hodností VIP.
 • 17.12.2021 - Rozšíření přístupu do hlavního Survival světa všem s hodností Patron.
 • 18.12.2021 - Zpřístupnění světů Skladiště a Středozemě.
 • 19.12.2021 - Zpřístupnění zrenovované lokace Temple Of KIlljoy VI.
 • 22.12.2021 - Zpřístupnění pohledu na Online mapu světa.

Věříme, že tento update proběhne hladce a budeme se moc těšit na všechny hráče, kteří se k nám v budoucnu připojí.

Přípravy na verzi 1.18

Všemi očekávané vydání Minecraft 1.18 je tady! Dne 30. listopadu 2021 bude update slavnostně vypuštěn do světa, a tak je nejvyšší čas na spuštění příprav přesunu na novou herní mapu našeho hlavního Survival světa!

Ze zkušeností z minulých let předpokládáme, že po oficiálním vydání bude trvat nejméně dva týdny, než vývojáří vydají aktualizace klíčových herních funkcí, abychom mohli provést hladkou aktualizaci našeho serveru na verzi 1.18.x.

Postup migrace ze starého světa bude probíhat dle aktuálních Pravidel serveru (sekce "Přesun mezi verzemi"). Portál do světa Skladiště se nachází na Spawnu a zdejší průzkumníci by neměli mít problém s jeho nalezením. Poprvé v historii našeho serveru jsme se navíc rozhodli pro přesun osobních věcí do nového světa zcela bez omezení! Dobře si rozmyslete, čeho si vážíte nejvíc, na každého hráče je povolen pouze jeden Shulker Box a tunu hlíny si asi nikdo brát nebude...

Rovněž bychom chtěli všechny zájemce o přesun svého rozestavěného panství upozornit, aby své žádosti neodkládali, a co nejdříve kontaktoval vedení serveru skrze náš Discord server.

Testování McMMO Povolání

Populární systém McMMO se vrací na náš server!

Jsou tomu téměř 2 roky, co byl ze serveru odebrán RPG systém McMMO (Přípravy na verzi 1.15.2) za účelem poskytnutí kvalitnějšího survival stylu. Důvodem pro odebrání byly také určité interní funkční změny celého pluginu, kvůli čehož došlo k rozhození způsobu získávání úrovní u jednotlivých schopností a vzniku několika rozepří mezi hráči.

Nyní to s tímto systémem chceme zkusit ještě jednou, ovšem... trochu jinak...

Po dobu aktuální verze 1.17.1 bude na serveru probíhat testování rozdělení jednotlivých schopností systému McMMO do 3 povolání. Celý systém byl pečlivě nastaven tak, aby byly některé schopnosti zcela vyjmuty a některé naopak zlepšeny podle toho, jaké povolání si hráč zvolil.

Každý hráč může mít v určité chvíli pouze 1 povolání, musí proto vybírat moudře, protože v případě pozdější změny povolání dojde ke zresetování všech schopností (v rámci aktuálního testování je toto zresetování dočasně vypnuto). Systém bude po dobu testování postupně doplňován o české překlady a všichni hráči, kteří se do testování zapojí, mohou otevřeně diskutovat o zjištěných problémech na našem Discord serveru.

Ostrého nasazení systému se pak hráči dočkají až v rámci budoucího příchodu Minecraft 1.18!

Ukázka místa na Spawnu s možným výběrem povolání.

Odstávka Temple Of Killjoy

Vzhledem k nedávné aktualizaci našeho serveru na verzi 1.17.1, u které až do vydání Minecraft 1.18 očekáváme slabší herní aktivitu, jsme se rozhodli pro důkladný upgrade lokace Temple Of Killjoy.

Lokace si projde obrovskou renovací klíčových funkcí, kterou nutně potřebuje. Hráči se díky tomu dočkají nových výzev, důkladnějších statistik a zcela nového systému odměn, ze kterého jsme úplně na větvi!

Oblast bude uzavřena od dnešní půlnoci a její znovu-otevření bude plánováno v závislosti na průběžných informacích o vydání Minecraft 1.18, protože v aktuálním stavu zásobených hráčů by tento upgrade ztratil své "Kouzlo".

Pro získání aktuálních informací doporučujeme všem našim hráčům sledovat náš Discord server.

Update 1.17.1

První část velkého Caves & Cliffs updatu je venku a spolu s ním i hromada herních novinek. Obvykle v tomto případě přichází nová herní mapa hlavního Survival světa, nicméně... od tohoto kroku jsme se nakonec rozhodli upustit!

Klíčovým důvodem je rozdělení tohoto nového Minecraft updatu na dvě části. První část obsahuje pouze nové blocky, rostliny a moby s minimálním zásahem do generátoru herního světa. Druhá část bude obsahovat nové biomy s masivním zásahem do generátoru herního světa a navíc má vyjít už v zimě tohoto roku! Proto nám přijde zbytečné přecházet na novou mapu teď, když bude potřeba za pár měsíců celý proces zopakovat.

Všechny naše hráče tedy potěšíme zprávou, že 20. července 2021 proběhne aktualizace serveru a všech herních funkcí pro podporu Minecraft verze 1.17.1 se zachováním aktuální herní mapy hlavního Survival světa.

Slavíme 10 let své existence

Naš server slaví 5. dubna 2021 neuvěřitelných 10 let od svého založení!

Znamená to pro nás ohromný úspěch a motivaci k růstu, protože udržet se na scéně tak dlouho se nepodaří každému a moc si vážíme toho, že u nás hráči tráví svůj volný čas i přes rostoucí konkurenci.

V rámci oslav budou probíhat nejrůznější akce a interní změny:

 • Hráči se mohou těšit na nové "magické" rozšíření lokace Temple Of Killjoy.
 • Během dubna bude možné získat VIP za příspěvek od 199 Kč nebo 7 €.
 • Nové zájemce potěší trvalé zmírnění podmínek pro přijetí na whitelist.
 • A mnoho dalšího, o čemž se naši hráči dozví až během roku...

Chtěli bychom tímto mockrát poděkovat všem, kteří s námi zůstávají, mají MystiQ ve svém srdci a dávají mu svůj volný čas, protože díky Vám a pro Vás jsme stále tady! Slavte, radujte se, hrajte a zůstaňte s námi i nadále.

Hledání velikonočních vajíček

U příležitosti letošních Velikonoc jsme pro všechny naše hráče připravili speciální soutěž s velikonočními vajíčky. Velké hledání bude probíhat v období od 1. dubna 2021 - 10. dubna 2021 s cílem nalezení co největšího počtu ukrytých vajíček, na které mohou hráči narazit v následujících oblastech:

 • Zajímavé projekty hráčů
 • Temple Of Killjoy
 • Spawn

Pro získání odměny za nález vajíčka jej nestačí pouze najít, ale je potřeba na něj kliknout. Hráči je poté připsána určitá odměna a nález se mu automaticky zapíše do drobné statistiky na hlavní stránce našeho webu.

Odměnu za nalezení vajíčka získá každý hráč pouze jednou, apelujeme proto na zdravý rozum všech úspěšných hledačů, aby mimo nápovědy k nálezům ve větších projektech hráčů, neradili svým spoluhráčům při hledání.

Ukázka přirozeného prostředí velikonočního vajíčka.

Adventní Vesnice

Dnes máme 1. prosince 2020 a Vánoce se kvapem blíží. Čokoládky z adventního kalendáře jsou už určitě dávno vyjedené, proto jsme si pro naše hráče také jeden takový kalendář připravili. Na dalekém západním pólu hlavního světa vyrostla kouzelná "Adventní vesnice", ve které si může každý hráč za každý den do Štědrého dne vyzvednout malý dárek.

Do vesnice si může každý hráč udělat výpravu pěšky, nebo využít k rychlému přesunu portál na spawnu. V celé vesnici se každý den a v nepravidelném čase odemyká truhla s unikátním dárkem, který hráči už nikdy nebudou mít jak získat.

Věříme, že si v příjemné vánoční atmosféře do Vánoc vyzvedne svou odměnu maximální počet hráčů.

Temple Of Killjoy V

Už je to téměř rok od vydání Temple Of Killjoy IV a dnes vám můžeme s radostí oznámit, že tato populární lokace získává upgrade na verzi V se spoustou novinek a oprav pro lepší požitek ze hry.

Hlavní novinkou jsou zcela nové odměny v truhlách s předměty z nejnovější verze hry. Dále se hráči mohou těšit na zcela novou kolekci tzv. "Relikvií Temple Of Killjoy", což jsou speciální předměty s určitými vlastnostmi, které jinak nelze získat. Každá relikvie nově obsahuje tzv. "Kletbu zmizení" a hráči si tak musejí dát pozor, aby jim nějaká relikvie při úmrtí nezmizela navždy!

Vylepšení se rovněž dočkali všichni bossové, kteří dají i těm nejlepším hráčům pořádně zabrat, ale odměna za to rozhodně stojí. Úpravy designu v mnoha sekcích samozřejmě nesmí chybět a to samé platí i pro profláknuté kombinace u hádanek.

Tak tedy vzhůru do akce a hodně štěstí při dobývání, Temple Of Killjoy už čeká a je přístupný všem hráčům s hodností "Patron" a výše buď přes portál na spawnu, nebo pomocí příkazu: /warp temple.

Sledujte průběh dobývání v sekci Průzkumníci Temple Of Killjoy.

Status serveru

Server je: ONLINE
Zdraví serveru: 19.4 TPS
Verze hry: 1.18.1
Online hráčů: 0

Herní aktivita

TheVogy

 • Offline 2 minuty.

romanDramor

 • Offline 47 minut.

Wasil_CZ

 • Offline 2 hodiny 4 minuty.

RaZim559

 • Offline 2 hodiny 15 minut.

Sabencz

 • Offline 2 hodiny 22 minut.

MajkyyCz

 • Offline 2 hodiny 46 minut.

ImmZ

 • Offline 3 hodiny 17 minut.

DaerwenenCZ

 • Offline 4 hodiny 1 minutu.

xXxMCZatesxXx

 • Offline 4 hodiny 6 minut.

MrFXR

 • Offline 4 hodiny 15 minut.

Archiv příspěvků

2021

2020

2019

2018

2017