Temple Of Killjoy VI
zobrazit více »

McMMO Povolání
zobrazit více »

Starají se o nás

Velké díky si zaslouží náš A-Team, díky kterému může náš Minecraft server fungovat a poskytovat této soukromé komunitě bezpečný prostor k hraní. Jelikož máme k dispozici ty nejlepší, kteří s námi zůstávají po dlouhá léta, můžeme budovat skvělou komunitu a poskytovat vyjímečné služby.

Mareon

Administrátor Plugin Master Web Master

Majitel a hlavní administrátor Minecraft serveru. Vyřizuje nové přihlášky a spravuje i finanční záležitosti. Má na starosti vývoj našeho webu a celkovou konfiguraci serveru. Řeší ve hře vážnější problémy s trvalým zablokováním přístupu záškodníka na server.

_Axmess

In-Game Moderátor

Jeden z hráčů, který na serveru vypomáhá jako in-game moderátor. Je oprávněn řešit jakýkoliv přestupek a kontrolovat podezřelou aktivitu všech hráčů. Ve své pozici může obnovit poškozenou stavbu a dočasně zablokovat záškodníkovi přístup na server.

Starali se o nás

Za dobu své existence poznal náš skromný server několik změn ve svém vedení, kteří přispívali k jeho vyspělosti. Níže uvedení jsou našimi veterány, kteří stojí za zrozením a udržováním serveru v jeho krušných časech, na které nezapomínáme, a kteří zůstanou v našich srdcích navždy.

Pviperos

Administrátor ve výslužbě

Englor

Administrátor ve výslužbě

Bubaak

Administrátor ve výslužbě

Asura23

Administrátor ve výslužbě