Temple Of Killjoy VI
zobrazit více »

McMMO Povolání
zobrazit více »

Temple Of Killjoy

Temple Of Killjoy, volně přeloženo jako "Morousův Chrám", je unikátní, dobrodružná lokace, kterou mají hráči možnost prozkoumat pouze u nás! Historie tohoto projektu sahá až do roku 2011, kdy první verzi této lokace vystavěl Asura23, původní hlavní administrátor našeho Minecraft serveru.

Chrám představuje jedno z nejtajuplnějších míst na serveru. Vstup do této lokace vede skrze portál na spawnu a je plně dobrovolný. Záleží čistě na hráčích, zda se rozhodnou riskovat své životy a možnou ztrátu výbavy za možné získání pokladů, které v sobě tato lokace ukrývá.

Původní chrám měl podobu větší jeskyně, ve které platilo omezení v podobě zákazu úprav terénu a použití příkazů pro teleport. Na hráče zde čekalo několik místností, ve kterých se nacházelo několik pastí a hádanek, se kterými bylo třeba se vypořádat pro získání truhliček s pokladem, které bylo možné vybrat jednou za 48 hodin s náhodně generovaným obsahem při každé návstěvě.

V roce 2012 se stala lokace natolik populární, že proběhla masivní aktualizace, při které byla přemístěna do zvlášť vytvořeného světa. Původní jeskyně se rozšířila na celé údolí a přibylo několik nových sekcí s novými úkoly a truhliček s vylepšeným obsahem. Byly opraveny zjištěné bezpečnostní trhliny a vzhledem k novému umístění, přibyla blokace několika dalších příkazů.

Když se ujal v roce 2014 vedení Minecraft serveru Englor, který nezahálel a přispěl také svým dílem. Provedl v lokaci řadu designových renovací s ohledem na aktuální verzi Minecraftu a dodělal také jednu novou sekci.

Velký upgrade přišel v roce 2017, když se vedení serveru ujala dvojice Pviperos & Mareon, kteří provedli masivní renovaci designu a všech mechanismů pastí a hádanek s ohledem na aktuální verzi Minecraftu a možností serveru. V prvním roce svého funkčního období přidali 5 nových sekcí a další jsou ve vývoji.

V červenci roku 2018 převzal plnou kontrolu nad správou serveru Mareon, který se od té doby stará o jeho stálý provoz. Temple Of Killjoy se díky své bohaté historii stal ikonou našeho Minecraft serveru, která momentálně ukrývá neuvěřitelných 44 truhel pokladů s možností výběru jednou za 24 hodin. Celá lokace aktuálně zabírá prostor téměř 10 milionů bloků.

Často kladené otázky

Jaká je základní výbava pro přežití?

Do základní výbavy rozhodně patří: Brnění, Jídlo, Meč, Luk a Šípy.

Kudy do lokace Temple Of Killjoy?

Pro všechny hráče je na spawnu k dispozici portál a v lokaci samotné lze využít příkaz: /warp temple.

Co si s sebou rozhodně nebrat?

Rozhodně je zbytečné mít s sebou: Ender perly, Křídla a Lektvary Rychlosti / Skákání / Neviditelnosti / Nočního vidění / Pomalého klesání.

Je zde něco, co není povoleno?

Opatření jsou zde vynikající, proto platí pravidlo, že co není ošetřeno a není proti pravidlům serveru, je povoleno.

Co tady mohu najít?

Aktuálně se zde nacházi 44 truhel pokladů, ve kterých lze najít vzácné relikvie, které jinak nelze získat.

Je zde zapnuto PVP?

Temple Of Killjoy je sám o sobě dost nebezpečné místo... proto je zde PVP zapnuto.

Zvládnu to sám?

Většinu pokladů je možné získat sám, některé jsou ale dimenzované pro spolupráci dvou hráčů.

Je to bezpečné?

Nebezpečnější místo si ani nelze představit, smrt tady čeká na každém kroku v podobě pádu, útoků mobů, uhoření i utopení.