Správa hráčů

Novinky verze 1.14!
zobrazit více »

Temple of Killjoy

Temple of Killjoy, volně přeloženo jako "Morousův Chrám", je unikátní, dobrodružná lokace, kterou mají hráči možnost prozkoumat pouze u nás! Historie tohoto projektu sahá až do roku 2011, kdy první verzi této lokace vystavěl Asura23, původní hlavní administrátor našeho Minecraft serveru.

Chrám vždy představoval jedno z nejtajuplnějších míst na serveru. Vstup do této lokace vede skrze portál na spawnu a je plně dobrovolný. Záleží čistě na hráčích, zda se rozhodnou riskovat své životy a možnou ztrátu výbavy za možné získání pokladů, které v sobě tato lokace ukrývá.

Původní chrám měl podobu větší jeskyně, ve které platilo omezení v podobě zákazu úprav terénu a použití příkazů pro teleport. Na hráče zde čekalo několik místností, ve kterých se nacházelo několik pastí a hádanek, se kterými bylo třeba se vypořádat pro získání truhliček s pokladem, které bylo možné vybrat jednou za 48 hodin s náhodně generovaným obsahem při každé návstěvě.

V roce 2012 se stala lokace natolik populární, že proběhla masivní aktualizace, při které byla přemístěna do zvlášť vytvořeného světa. Původní jeskyně se rozšířila na celé údolí a přibylo několik nových sekcí s novými úkoly a truhliček s vylepšeným obsahem. Byly opraveny zjistěné bezpečnostní trhliny a vzhledem k novému umístění, přibyla blokace několika dalších příkazů.

Když se ujal v roce 2014 vedení Minecraft serveru Englor, který nezahálel a přispěl také svým dílem. Provedl v lokaci řadu designových renovací s ohledem na aktuální verzi Minecraftu a dodělal také jednu novou sekci.

Velký upgrade přišel v roce 2017, když se vedení serveru ujala dvojice Pviperos & Mareon, kteří provedli masivní renovaci designu a všech mechanismů pastí a hádanek s ohledem na aktuální verzi Minecraftu a možností serveru. V prvním roce svého funkčního období přidali 5 nových sekcí a další jsou ve vývoji.

V červenci roku 2018 převzal plnou kontrolu nad správou serveru Mareon, který se od té doby stará o jeho stálý provoz. Temple of Killjoy se díky své bohaté historii stal ikonou našeho Minecraft serveru, který momentálně ukrývá neuvěřitelných 32 truhel s pokladem s možností výběru co 48 hodin a několik vedlejších bonusů. Celá lokace aktuálně zabírá prostor o velikosti téměř 10 milionů blocků.