Správa hráčů

Přípravy na verzi 1.15.2!
zobrazit více »

Temple of Killjoy IV!
zobrazit více »

Informace o serveru

Jsme soukromý herní server, z tohoto důvodu si majitel vyhrazuje právo na výběr uživatelů, kteří budou do tohoto projektu zapojeni. Provozovatel serveru má právo přijímat, či odmítat nové členy bez udání důvodu dle svého uvážení a přínosu komunitě. Snažíme se hráčům poskytnout bezpečný prostor a unikátní zážitky ze hry bez obav z devastujících útoků od ostatních hráčů. Na trhu se držíme již od roku 2011 a děláme, co je v našich silách, aby jsme našim hráčům přinášeli každý rok něco nového.

Aktuální verze serveru: 1.14.4
Podporová verze klienta: 1.14.4

Základním prvkem serveru je komunita, která je utvářena na základě několika jednoduchých otázek, které by měly určit, zda hráč dokáže pochopit, co se od něj očekává a zda s ním lze bez větších problémů komunikovat, podle čehož jsou pak hráči přijímáni na náš server. Tento způsob výběru samozřejmě není dokonalý, proto je podpořen funkcemi pro zamykání truhliček a pozemků, dostupných všem hráčům.

Na serveru dále funguje monitorovací systém, který dokáže odhalit sabotéra a opravit napáchané škody. Záškodníkovi je poté odebrán přístup na server s možností vysvětlit své chování. Tyto ochrany jsou vybrány proto, aby se neomezovaly možnosti, jakými hráči přetvářejí herní svět serveru.

Za jakékoliv porušení předpisů, nebo pravidel si majitel serveru vyhrazuje právo na vyřazení dotyčného hráče z naší komunity bez odvolání.