Temple Of Killjoy VI
zobrazit více »

McMMO Povolání
zobrazit více »

Informace o serveru

Jsme soukromý Minecraft Survival server s tradicí, který jde s dobou a nebojí se rozvíjet a zdokonalovat. Našim hráčům poskytujeme bezpečný prostor a unikátní zážitky ze hry bez obav z devastujících útoků od ostatních hráčů. Kromě klidného prostředí zde najdeš skvělou a stabilní partu hráčů, se kterými najdeš spoustu příležitostí, jak se u nás vyblbnout.

Aktuální verze serveru: 1.20.4
Podporové verze klienta: 1.20.4

Jsme tu pro vás už od roku 2011 a našim základním prvkem byla vždy komunita, která je utvářena na základě jednoduchého dotazníku, který má zjistit, zda hráč dokáže pochopit, co se od něj očekává a zda je rozumné takového hráče přijmout. Tento způsob výběru samozřejmě není dokonalý, proto je podpořen dalšími funkcemi pro ochranu truhliček a pozemků.

Na serveru dále funguje monitorovací systém, který dokáže odhalit jakoukoliv sabotáž a opravit napáchané škody. Záškodníkovi je poté odebrán přístup na server a je mu uděleno právo na vysvětlení svého chování. Takovýto systém ochran je vybrán proto, aby se neomezovaly možnosti, jakými hráči přetvářejí herní svět serveru.

Jakožto soukromý server si vyhrazujeme právo na výběr uživatelů, kteří budou do tohoto projektu zapojeni. Majitel serveru má právo přijímat, či odmítat nové členy bez udání důvodu dle svého uvážení a přínosu komunitě. Za jakékoliv porušení pravidel si proto majitel serveru vyhrazuje právo na vyřazení dotyčného hráče z naší komunity!