Temple Of Killjoy VI

McMMO Povolání
zobrazit více »

Odstávka Temple Of Killjoy

Vzhledem k nedávné aktualizaci serveru na verzi 1.17.1, u které až do vydání Minecraft 1.18 očekáváme slabší herní aktivitu, jsme se rozhodli pro důkladný upgrade lokace Temple Of Killjoy.

Lokace si projde obrovskou renovací klíčových funkcí, kterou nutně potřebuje. Hráči se díky tomu dočkají nových výzev, důkladnějších statistik a zcela nového systému pro správu pokladů, ze kterého jsme úplně na větvi!

Oblast bude uzavřena od dnešní půlnoci a její znovu-otevření bude plánováno v závislosti na průběžných informacích o vydání Minecraft 1.18, protože v aktuálním stavu zásobených hráčů by tento upgrade ztratil své "Kouzlo".

Pro získání aktuálních informací doporučujeme všem našim hráčům sledovat náš Discord server